20% z gramáže objednávky zdarma
Vzorky zdarma ke každé objednávce
Doprava zdarma nad 600 Kč

ČLÁNKY

Nyní možnost platby kartou on-line

Vážení zákazníci, počínaje dnešním dnem, máte u nás možnost platit váš nákup kreditní kartou. Samozřejmostí je podpora Google pay a Apple pay. Chceme vám nákup co nejvíce usnadnit a celý proces se takto stane mnohem pohodlnější. Děkujeme za vaši přízeň.

Číst více >>

Green Kasongan – Nejlepší z obou světů

Známý také jako Green Wizard, Green Indo a pod dalšími jmény, které však skrývají jediného vlastníka a tím je dnes jíž proslulý Green Kasongan. Nepodporuj marketingové tahy tuzemských prodejců, kteří obzvláště tuto odrůdu prodávají pod více či méně směšnými názvy.

Číst více >>

White Jongkong právě u nás!

Naskladnili jsme opravdovou bombu mezi White odrůdami a tou je White Jongkong premium. Pečlivě vybrané listy, zdlouhavý výrobní proces, neustálá kontrola kvality nám přinesla tuto pecku z nového sběru. Doporučujeme. 10/10.

Číst více >>

Přesun některých článků na osobní blog

Na základě zákonů a nařízení EU nesmíme některé články a informace publikovat na e-shopu. I když se jedná o rostlinu a přírodní zázrak, který pomáhal po staletí, jsme nuceni některé informace a články publikovat nově na blogu: https://realkratom.blogspot.com/ Pro odborné články,

Číst více >>

Jak koupit kvalitní kratom a nenaletět?

Koupit kvalitní kratom v ČR je větší problém, než se může na první pohled zdát.  Jako několikaletý uživatel, kdy má první zkušenost byla z USA zdroje a byl jsem tímto přírodním zázrakem nadšený, jsem to stejné chtěl sehnat v ČR. 

Číst více >>